Telefon Vernee X se na trhu objevil koncem loňského roku. Svým designem přesně zapadl do trendu, který začal loni a letos s velkou razancí pokračuje. Ano, řeč je o „celoplošné“ obrazovce s poměrem stran 18:9, úhlopříčkou 6 palců a rozlišením 2160×1080 pixelů.

Ovšem ani ostatní parametry Vernee X nejsou k zahození, protože jako procesor byl použit Helio P23. Kombinace pamětí 6 GB RAM a 128 GB ROM, by měly zaručit hladký a plynulý chod.

Vernee X je

V rámci foto výbavy zde nalezneme hned čtyři snímače, tedy přesněji dva duální fotoaparáty. Ten zadní je poskládán z objektivů 16 MPix a 5 MPix. Přední je kombinací snímačů s rozlišením 13 MPix a 5 MPix.

Pro ty, kteří si potrpí na dlouhou výdrž telefonu je tu baterie s kapacitou 6200 mAh s podporou rychlého 9V/2A nabíjení.

Vernee X je

Tolik ve stručnosti o parametrech Vernee X. Pokud by vás zajímalo, jak telefon funguje v běžné praxi, můžete si pročíst naši recenzi. Zakoupit jej můžete na oficiálním Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde je aktuálně nabízen za 265 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.