Čtvrté narozeniny populárního e-shopu Gearbest se blíží a jak je jejich dobrým zvykem, tak se u té příležitosti dočkáme opravdu masivních slevových akcí a spojených událostí. Hlavní oslavy sice začnou až 26. března, ale už se pomalu můžete rozehřát pomocí prvních slev v akcích Party Countdown.

Bleskové prodeje jsou už teď k dispozici pro širokou řádku produktů a můžete v nich najít velmi zajímavé kousky za možná ještě zajímavější ceny. Jako například originální robotický vysavač Xiaomi Mi Robot vacuum cleaner s 3D čistícím systémem, detekcí kolizí a plánování úklidu nebo dálkovým ovládáním pomocí aplikace za pouhých 299.99 dolarů. Nabídka je ještě zajímavější pro nás evropské zákazníky, protože jde o nabídku z evropského skladu GW-5 a na danou cenu se dostanete pomocí slevového kupónu HSCGB4th1. Nabídka je omezená na 200 kusů, ale snad ještě pár kusů chvíli vydrží.

Rozehřívací akce potrvají až do začátku hlavních oslav 26. března, ale už teď se můžete dopředu zásobit slevovými kupóny nebo třeba něco vyhrát v kole štěstí Epic Lucky Draw. Ale to je vše jen ochutnávka toho co teprve přijde a že bude o co stát naznačuje třeba akce Mega Vouchers a jiné. Prostě se vyplatí narozeniny na Gearbestu sledovat, protože půjde o velkou jízdu se zajímavými slevami.