Ano, je to tak. Vivo X21 bude dnes oficiálně prezentován v Číně, a to v 19:30 tamního času. A jak už to tak bývá, ještě před touto akcí byl telefon zalistován na e-shopu JD.com, takže skoro všechny specifikace jsou potvrzeny.

Podle výpisu by měl mít Vivo X21 6,28 palcový displej s rozlišením FullHD+ a poměrem stran 19:9. Nad displejem bude horní výřez pro přední kameru a další senzory.

Vivo X21

Jako procesor byl potvrzen Snapdragon 660 s kombinací pamětí 6 GB RAM a 128 GB ROM, kterou bude možno dále rozšířit až o 256 GB.

Vivo X21

Baterie bude mít kapacitu 3200 mAh, nebude chybět Bluetooth 5.0, duální WiFi, USB 2.0, OTG, GPS a odemykání rozpoznáním obličeje. Operačním systémem bude Android 8.1 Oreo.

Vivo X21 se snímačem otisků v displeji bude nabízen v barvách Ice Drill Black a Ruby Red. Standardní verze bude prodávána také v barvě Aurora White.

Na stránce e-shopu zatím nejsou uvedeny přesné specifikace fotoaparátů, ale pár promo fotek ukazuje na duální fotoaparát. Pokud byste se chtěli sami podívat na představení telefonu, přímý přenos bude probíhat zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.