První prodeje přístrojů Elephone U a U Pro sice začaly zhruba před měsícem, ale stále je lze pořídit za nižší cenu než je oficiálně stanoveno.

Navíc k tomu všemu dneska začíná na Gearbest akce, ve které můžete koupit nejen poslední novinkové telefony, ale také další přístroje značky Elephone se slevami.

Prodejní akce

Vraťme se ale k Elehone U Pro, který můžete aktuálně pořídit za 396,99 dolarů. Za tuto cenu dostanete velký 5,99 palcový AMOLED displej s rozlišením FullHD+ a poměrem stran 18:9.

Telefon je osazen procesorem Snapdragon 660 s 6 GB RAM a 128 GB ROM. Nechybí podpora bezdrátového nabíjení a dnes už téměř nezbytný duální fotoaparát poskládaný ze dvou snímačů s rozlišením 13 MPix.

Prodejní akce

Od hlavní hvězdy prodejní akce se ale přesuňme k dalším nabízeným telefonům. Jsou to například Elephone P8, který můžete pořídit za 238, 69 dolarů nebo Elephone S8 za 314,69 dolarů.

Samozřejmě nejlepší je projít si nabídku celou a vybrat si podle svých vlastních potřeb. Kompletní přehled nabízených produktů naleznete zde a tamtéž si všechny telefony můžete zakoupit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.