Přestože společnost Oppo začátkem měsíce tvrdila, že své novinkové telefony oficiálně představí 12. března/marca víme, že se tak nestalo. U čínských výrobců takovéto mlžení prostě nepřekvapí. Ovšem na Weibo se včera objevil teaser, který tvrdí, že slavnostní uvedení Oppo R15 a Oppo R15 Dream Mirror (Plus) proběhne 31. března/marca.

Podle upoutávky akce započne ve 20:00 místního času a s velkou pompou ji bude přenášet i čínská televizní stanice Zhejiang Satellite TV Channel.

Slavnostní uvedení

 

Můžeme tedy čekat nějaký koncert čínského popu a následnou prezentaci obou přístrojů, které mají velmi podobné parametry a liší se v rámci použitého procesoru a rozlišení zadní duální kamery.

Slavnostní uvedení

Oppo R15 bude mít 6,28 palcový AMOLED displej s rozlišením FullHD+. Post procesoru obsadí novinkový Helio P60 spárovaný s 6 GB RAM a 128 GB ROM. Zadní kamera je složená z 16 MPix a 5 MPix snímačů. Přední kamera je 20 MPix.

Oppo R15 Dream Mirror (Plus) má stejný displej i kapacitu pamětí RAM i ROM. Ovšem jako procesor byl použit Snapdragon 660 a rozlišení zadní duální kamery je 16 MPix a 20 MPix. Telefon bude mít navíc zadní panel s 3D sklem.

Doufejme tedy, že tentokrát termín prezentace opravdu klapne a my za pár dnů nebudeme muset psát o tom, že byl opět posunut.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.