Nové Leagoo S9 bylo poprvé představeno na veletrhu MWC 2018 v Barceloně před třemi týdny a jako první telefon od této značky s „vykousnutým“ displejem si hned vysloužil nálepku jako „klon iPhone X“. Což je v dnešní době poněkud nezasloužené, protože v podstatě skoro všechny oznámené chystané novinky i od velkých značek jako Huawei P20, Asus Zenfone 5 nebo Oppo R15 budou také s velmi podobným designem.

Leagoo S9 ale může nabídnout nejen tuto kontroverzní designovou vychytávku, ale i slušné vybavení za rozumnou cenu. To zahrnuje například 5,85-palcový displej s poměrem stran 19:9, HD rozlišením a poměrem displeje k těle telefonu přesahujícím 90 %. Dále pak například procesor MT6750T, 4 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, duální zadní 13 Mpix + 2 Mpix fotoaparát od Sony nebo 3300 mAh kapacitu baterie. Za oficiální cenu 149.99 dolarů to nezní špatně.

Ale telefon má i jednu extra specialitu, protože je schopen snímat 65-megapixelové Ultra HD snímky, které vzniknou kombinací několika fotek pořízených zadním 13 Mpix fotoaparátem. Tyto extrémně velké fotografie pak můžete přiblížit až 23x při zachování detailů a ostrosti původního snímku. Velmi zajímavá funkce a určitě jeden z hlavních taháků u tohoto modelu.

Předprodeje Leagoo S9 jsou už v plném proudu a momentálně se navíc můžete zapojit i do soutěže, kde můžete vyhrát možnost koupit si S9 za cenu pouhých 1.99 dolaru. Nebo získat $20 slevové kupóny pro sebe nebo své známé, takže se určitě vyplatí se na tuto soutěž a nabídku podívat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.