Bude Ulefone Armor X prvním odolným telefonem s bezdrátovým nabíjením ?
5 (100%) 1 vote

Bezdrátové nabíjení je v kurzu už nějakou dobu a v poslední době se začínají pomalu rozmáhat telefony vybavené touto technologií. A není se čemu divit, protože bezdrátové nabíjení má prostě něco do sebe, nemusíte zapojovat žádné kabely a stačí jen položit telefon na speciální podložku. Takže se už do žádných drátů nezamotáte když se pokoušíte zvednout hovor na zrovna nabíjejícím se telefonu. Navíc se už i zvedá samotná rychlost bezdrátového nabíjení a už dávno neplatí srovnání se závody šneků s lenochody.

Dalším do sbírky telefonů vybavených standardem Qi bezdrátového nabíjení by měl být připravovaný odolný Ulefone Armor X. Ten bude kromě toho vybaven i moderním 5,5-palcovým displejem s poměrem stran 18:9 a all-screen designem, zbrusu novým čtyř-jádrovým procesorem MT6739, 2 GB RAM, duálním zadním fotoaparátem se 13 Mpix + 5 Mpix senzory a 8 Mpix selfie kamerkou. Samozřejmě bude telefon mít i velmi odolnou konstrukci a certifikaci IP68, jak se na takový odolný kousek sluší a patří.

Ačkoliv Ulefone Armor X bezdrátové nabíjení podporuje, tak v základním balení bohužel nebude přibalena speciální podložka k tomu nutná. Podle slov zástupců Ulefone se ale chystá vydání této podložky samostatně pod označením UF002, která bude samozřejmě podporovat standard Qi. A protože Ulefone do budoucna plánuje více modelů s bezdrátovým nabíjením, tak se určitě bude hodit si ji pořídit.

Ulefone Armor X a UF002 by se měly dostat na trh zhruba ve stejnou dobu někdy na konci března, takže žádné velké čekání na obzoru. Prozatím nemáme informace o cenovém zařazení těchto produktů, ale snad se něco brzy objeví a my hned budeme naše čtenářstvo informovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.