Šikulové z LEAGOO se v poslední době opravdu rozjeli a sypou telefony z rukávu opravdu závratným tempem. Na veletrhu MWC 2018 v Barceloně jsme měli možnost vidět několik jejich novinkových kousků, ale podle všeho je na cestě ještě jeden zbrusu nový. Tím by měl být podle posledních zpráv odolný LEAGOO XRover a my už dokonce máme jeho kompletní specifikace.

Jako správný odolný telefon bude samozřejmě LEAGOO XRover disponovat certifikací IP68, takže se nezalekne vody, prachy ani nárazu. Hardwarové vybavení je na odolný telefon také velmi solidní a bude zahrnovat 5,72-palcový 18:9 displej s HD+ rozlišením, osmi-jádrový procesor Helio P23, 6 GB LPDDR4 RAM, 128 GB eMMC 5.0 vnitřní paměti, duální zadní fotoaparát se 13 Mpix senzorem Sony IMX 258 + 5 Mpix sekundární, selfie přední kamerka s 8 Mpix Sony IMX219, 5000 mAh kapacita baterie s podporou rychlo-nabíjení 9V/2A a pro našince velmi důležitá podpora veškerých českých LTE frekvencí.

Všechny informace pochází přímo od zdroje z oficiálního Facebooku značky, takže by se měl jednat opravdu o potvrzené a přesné specifikace, žádné spekulativní odhady. LEAGOO XRover by se mělo na trh dostat v průběhu dubna a oficiální cena bude nastavena na 269.99 dolarů, což není úplně málo. Tak snad za to telefon bude stát.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.