Značka Elephone je po kratším období zimního spánku kříženého s klinickou smrtí zpátky ve hře a jejich poslední počin Elephone U / U Pro se setkal s velmi kladným přijetím. A protože železo je nutné kout dokud je žhavé, tak už pracují na dalším modelu. Do rukou se nám o něm dnes dostaly nějaké informace a obrázky, takže je jasné, že půjde o tradičnější kousek bez experimentů v podobě procesorů Snapdragon  a podobně. Na druhou strany by však chystaný Elephone A4 měl být také levnější.

K dispozici toho sice o telefonu prozatím není příliš mnoho, ale něco málo přece jenom můžeme pustit do oběhu. Telefon bude mít opět poměr stran displeje 18:9 a ani v Elephonu si prostě nemohou odpustit znovu kopírovat design iPhone X a dočkáme se tak opět legendárního „vykousnutí“ displeje. Uvnitř pak najdeme procesor Helio P23 a posledním střípkem do mozaiky je informace o designu zadního panelu. Poprvé se tak u této značky setkáme s čočkami duálního zadního fotoaparátu orientovanými vertikálně v levém horním rohu.

Prozatím nejsou k dispozici žádné podrobnější informace o datu vydání nebo předpokládané ceně tohoto telefonu, ale dá se odhadnout, že opravdu půjde o něco levnějšího než minulé modely U/U Pro s mírně nadsazenými cenami. Více detailů se už určitě brzy objeví na oficiálních stránkách nebo sociálních sítích a my budeme samozřejmě vše pečlivě hlídat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.