S rostoucí popularitou technologie bezdrátové nabíjení roste i poptávka po nabíjecích podložkách a nabíječkách se standardem Qi obecně. A protože spousta již oznámených vlajkových modelů velkých značek bude bezdrátovým nabíjením také vybavena, tak se dá očekávat ještě nárůst obliby a prodejů. Dnes pro vás máme právě jeden takový kousek a to konkrétně bezdrátovou nabíječku pro telefon do auta od značky ROCK. Nabídka je z e-shopu Cafago a samozřejmě nechybí ani slevový kupón.

Zmíněná bezdrátová nabíječka značky ROCK může fungovat primárně jako doplněk do auta, kde ji jednoduše zapíchnete do mřížky ventilace, nebo jako samostatná bezdrátová nabíjecí podložka třeba domů. Samozřejmostí je podpora standardu Qi a nabíječka zvládne 5V/9V nabíjení a díky výkonu 10W si vyhoví se všemi telefony a nabíjení také nebude trvat věčnost. Pro použití v autě je pak vybavena automatickým zamykacím mechanismem, takže se nemusíte bát, že vám telefon z nabíječky vyklouzne.

A pořídit si ji můžete na e-shopu Cafago jen za 17.99 dolaru, tedy pokud uplatníte slevový kupón MAPAV00, který platí až do 15. dubna. Takže pokud vlastníte telefon podporující technologii bezdrátového nabíjení, tak se vám může podobný gadget určitě hodit.