Příští týden se rozjede kaskáda oficiálních představení a prezentačních akcí. V pondělí vše odpálí prezentace Vivo X21, v těsném sledu za ním půjdou Lenovo S5, Meizu E3, Vivo V9, Nubia V18 a vše vyvrcholí koncem měsíce prezentací Huawei P20 a Xiaomi Mi Mix 2S.

Co se již zmíněného telefonu Nubia V18 týče, ZTE právě pustila na internet teaser, který potvrzuje datum představení a také něco málo specifikací.

Nubia V18

Uvedena je však pouze velikost displeje, který bude mít 6 palců a Full-screen design. Nu a vzhledem k tomu, že je na upoutávce zmíněna i dlouhá výdrž přístroje, předpokládáme, že baterie bude mít solidní kapacitu, podobně jako u Nubia N3 s 5000 mAh akumulátorem.

Další parametry známy nejsou, takže nebudeme raději ani v náznacích psát o tom, jak bude telefon vybaven. Ovšem můžeme zmínit cenu, která je očekávána někde kolem 1000 jüanů, což je v přepočtu zhruba 158 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.