Čím víc se blíží oficiální prezentace Huawei telefonů řady P20, tím více lákavých informací o nich lze na síti dohledat. Se svou trochou do mlýna přispěl i samotný Huawei a ve dvou promo videích vychvaluje trojitý fotoaparát Huawei P20 Pro.

Videa to nejsou nijak pompézní a svou jednoduchostí mají upozornit na dvě funkce fotoaparátu. První z nich s názvem „See Brighter“ odkazuje na to, že Huawei P20 Pro bude fotit báječně i za špatných světelných podmínek.

Přiznám se, že mi až bylo líto pána se zrcadlovkou, který si neustále přisvěcuje focenou scénu a ve finále jen vyjeveně kouká jak stejnou scénu skvěle nafotila dáma s mobilem.

Druhé video se jmenuje „See Closer“ a mělo by upozornit na několikanásobný zoom fotoaparátu P20 Pro. A ano, vystupuje v něm stejný pán, tentokrát ověšený několika fotoaparáty s různými objektivy a stejná dáma s mobilem a…závěr si jistě domyslíte.

Přesné parametry fotoaparátu si zatím Huawei pečlivě hlídá a je jasné, že si je chce nechat jako překvapení až na velké entrée v Paříži.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.