Díky popularitě Applu v Číně bylo v podstatě jasné, že zhruba asi minuto po vydání nového iPhone X se začnou nad rýsovacími prkny hrbit první čínští šikulové a klony tohoto designu na sebe nenechají dlouho čekat. Prvním z těch opravdu povedených je i Oukitel U18, který může nabídnout slušné vybavení za velmi dostupnou a odpovídající cenu. A samozřejmě zlomek hodnoty opravdového ovocnářského výrobku.

Po únorovém uvolnění telefonu na trh byl Oukitel U18 nejprve dostupný jen v klasické černé variantě a trvalo tak skoro měsíc, než dorazila žádaná zlatá verze. Samozřejmě se kromě barvy nic nezměnilo a veškerý hardware i design zůstaly identické. Takže se opět dočkáme 5,85-palcového displeje s HD+ rozlišením a poměrem stran 21:9, procesoru MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, duálního zadního fotoaparátu s hlavním 13 Mpix senzorem Sony IMX135, selfie 13 Mpix OV kamerku, 4000 mAh kapacitu baterie, podporu odemykání Face ID a operačního systému Android 7.0 Nougat.

K příležitosti vydání této zlaté verze je také momentálně k dispozici speciální promo akce v oficiálním obchodě Oukitelu na Aliexpressu, kde najdete Oukitel U18 jen za 155.51 dolarů. Akce potrvá jen do 18. března, takže pokud vás tento model zaujal, tak se určitě podívejte.