Stejně jako Huawei bude i Xiaomi 27. března/marca prezentovat svůj novinkový Xiaomi Mi Mix 2S. A stejně jako Huawei, vydala i Xiaomi dva teasery, které, zřejmě, poukazují na nové funkce fotoaparátu.

Obě upoutávky zavěsila společnost na svém oficiálním Weibo účtu a jsou na nich vyobrazeny tleskající ruce. Jak spolu ovšem souvisí ruce a fotoaparát? Nijak. Prostě záhada hlavolamu. Ovšem uživatelé Wiebo ji v komentářích pod statusem hravě rozlouskli.

teasery

Dvě ruce, dva objektivy. Tleskání, rychlost snímání. Jak prosté, že? Procesor Snapdragon 845, kterým bude Mi Mix 2S osazen, podporuje AI u fotoaparátu. Navíc prý bude použita i technologie multi-frame syntézy.

Díky ní pořídí fotoaparát tři snímky najednou a poté vybere ten nejlepší a zbylé dva jsou použity pro snížení šumu a lepší prokreslení detailů. To by mohlo znamenat v rámci foto výstupů výrazné zlepšení kvality. A tu, přiznejme si, fotky pořizované Xiaomi telefony poněkud postrádají.

teasery

Samozřejmě, v rámci těchto informací vycházíme pouze z toho, co bylo uvedeno v komentářích pod teasery a realita může být nakonec jiná. Ovšem do oficiálního představení Xiaomi Mi Mix 2S zbývá ještě pár dnů, takže se dost možná objeví ještě další indicie, které objasní víc.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.