Stejně jako Huawei bude i Xiaomi 27. března/marca prezentovat svůj novinkový Xiaomi Mi Mix 2S. A stejně jako Huawei, vydala i Xiaomi dva teasery, které, zřejmě, poukazují na nové funkce fotoaparátu.

Obě upoutávky zavěsila společnost na svém oficiálním Weibo účtu a jsou na nich vyobrazeny tleskající ruce. Jak spolu ovšem souvisí ruce a fotoaparát? Nijak. Prostě záhada hlavolamu. Ovšem uživatelé Wiebo ji v komentářích pod statusem hravě rozlouskli.

teasery

Dvě ruce, dva objektivy. Tleskání, rychlost snímání. Jak prosté, že? Procesor Snapdragon 845, kterým bude Mi Mix 2S osazen, podporuje AI u fotoaparátu. Navíc prý bude použita i technologie multi-frame syntézy.

Díky ní pořídí fotoaparát tři snímky najednou a poté vybere ten nejlepší a zbylé dva jsou použity pro snížení šumu a lepší prokreslení detailů. To by mohlo znamenat v rámci foto výstupů výrazné zlepšení kvality. A tu, přiznejme si, fotky pořizované Xiaomi telefony poněkud postrádají.

teasery

Samozřejmě, v rámci těchto informací vycházíme pouze z toho, co bylo uvedeno v komentářích pod teasery a realita může být nakonec jiná. Ovšem do oficiálního představení Xiaomi Mi Mix 2S zbývá ještě pár dnů, takže se dost možná objeví ještě další indicie, které objasní víc.