Sháníte akční kamerku, chytré hodinky, dron nebo třeba telefon ? Pokud je odpověď kladná, tak se vám určitě bude hodit dnešní slevová akce na Gearbestu, kde ceny rozličných produktů poklesly až o 60 % ! Nabídka je také poměrně široká, takže by si měl vybrat v podstatě skoro každý. A co je například k mání ?

Za hřích určitě stojí pokročilá akční kamerka SJCAM SJ5000X vybavená čipem Novatek NTK96660, 12 Mpix CMOS senzorem, Wi-Fi připojením, 2-palcovým LCD displejem nebo gyroskopickou stabilizací. Kamerka je schopná snímat v rozlišení 4K se 24fps nebo ve 2K se 30fps. A cena vám peněženku příliš nepostraší, protože je kamerka k mání jen za 110.99 dolarů.

V nabídce je toho opravdu spousta, ať už jde o třeba PC doplňky od firmy Orico, RC autíčka od značky WPL, autonabíječky Xiaomi, nebo například chytré hodinky Lemfo jako jsou LEM5 s 1.39-palcovým AMOLED displejem jen za 139.99 dolarů.

Dojde i na hezkou řádku létavců a z dronů stojí za zmínku určitě třeba model X53 se 720p HD kamerou a spoustou moderních funkcí jako je třeba automatický návrat do výchozího bodu jen za 43.99 dolaru. A na celou kategorii dronů získáte 15 % slevu jednoduchým klikem na tlačítko slevového kupónu na jejich stránkách.

A stranou nezůstanou ani mobilní telefony zastoupené třeba značkou Ulefone s designově velmi pěkným Ulefone Mix jen az 132.99 dolarů, slušně vybaveným Ulefone T1 za 209.99 dolarů nebo novým kouskem Ulefone Power 3 s obří baterií jen za 219.99 dolaru.

Ale to je samozřejmě jen velmi letmý pohled na celkovou nabídku skladů e-shopu Gearbest, takže bychom vám určitě doporučili se na jejich stránky se všemi bleskovými slevami podívat podrobněji, protože se tam určitě skrývají zajímavé kousky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.