Sháníte akční kamerku, chytré hodinky, dron nebo třeba telefon ? Pokud je odpověď kladná, tak se vám určitě bude hodit dnešní slevová akce na Gearbestu, kde ceny rozličných produktů poklesly až o 60 % ! Nabídka je také poměrně široká, takže by si měl vybrat v podstatě skoro každý. A co je například k mání ?

Za hřích určitě stojí pokročilá akční kamerka SJCAM SJ5000X vybavená čipem Novatek NTK96660, 12 Mpix CMOS senzorem, Wi-Fi připojením, 2-palcovým LCD displejem nebo gyroskopickou stabilizací. Kamerka je schopná snímat v rozlišení 4K se 24fps nebo ve 2K se 30fps. A cena vám peněženku příliš nepostraší, protože je kamerka k mání jen za 110.99 dolarů.

V nabídce je toho opravdu spousta, ať už jde o třeba PC doplňky od firmy Orico, RC autíčka od značky WPL, autonabíječky Xiaomi, nebo například chytré hodinky Lemfo jako jsou LEM5 s 1.39-palcovým AMOLED displejem jen za 139.99 dolarů.

Dojde i na hezkou řádku létavců a z dronů stojí za zmínku určitě třeba model X53 se 720p HD kamerou a spoustou moderních funkcí jako je třeba automatický návrat do výchozího bodu jen za 43.99 dolaru. A na celou kategorii dronů získáte 15 % slevu jednoduchým klikem na tlačítko slevového kupónu na jejich stránkách.

A stranou nezůstanou ani mobilní telefony zastoupené třeba značkou Ulefone s designově velmi pěkným Ulefone Mix jen az 132.99 dolarů, slušně vybaveným Ulefone T1 za 209.99 dolarů nebo novým kouskem Ulefone Power 3 s obří baterií jen za 219.99 dolaru.

Ale to je samozřejmě jen velmi letmý pohled na celkovou nabídku skladů e-shopu Gearbest, takže bychom vám určitě doporučili se na jejich stránky se všemi bleskovými slevami podívat podrobněji, protože se tam určitě skrývají zajímavé kousky.