Chytré hodinky a nositelnosti obecně už i u nás poměrně zdomácněly a nějakou variantu už má na svém zápěstí skoro každý fanoušek mobilních technologií. Ostatně zvyknout si na pohodlí jasných notifikací je velmi rychlé a v podstatě není cesty zpátky. A dnes pro vás máme slevový kupón na další chytré hodiny z e-shopu Cafago, konkrétně pak Zeblaze Vibe 3.

Zeblaze Vibe 3 jsou chytré hodinky zaměřené hlavně na sportovní vyžití a k tomu jsou vybaveny třeba certifikací IP67 pro voděodolnost a jiné. Hodinky mohou nabídnout podsvícený 1.24-palcový displej, připojení přes Bluetooth 4.0 a hlavně baterii, která by měla vydržet v provozu až dva roky. Zpracování hodinek je kovové, pásek plastový a funkce zahrnují například krokoměr, měřák kalorií, stopky, dálkové ovládání fotoaparátu a další.

A tyto chytré hodinky si díky slevovému kupónu v podobě MAJ26 můžete pořídit na e-shopu Cafago jen za 23.99 dolaru, kupón jen pak platný až do konce března. Takže pokud pokukujete po nějakých chytrých sportovních hodinkách co nemusíte obden nabíjet, tak by vás tyhle mohly zaujmout.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.