Lenovo ZUK Z2 Pro je stále jedním z velmi zajímavých telefonů, které můžete sehnat pod 300 dolarů a dnes se dokonce pod tuto hranici podíváme velmi výrazně díky nabídce e-shopu Tomtop. Ten totiž nabízí pro našince velmi podstatné doručení z německého skladu, takže samozřejmě odpadají veškeré problémy s celní správou a cena je tak konečná.

A co nám může tento sice starší, ale stále velmi výkonný model nabídnout ? Především procesor Snapdragon 820 spolu se 6 GB RAM a 128 GB vnitřního úložiště, takže na pamětech se opravdu nešetřilo. Dále pak 5,2-palcový Super AMOLED displej s FullHD rozlišením chráněný 2.5D sklem Corning Gorilla Glass 3, 13 Mpix zadní fotoaparát s 1.34 μm velkými pixely, OIS/EIS a světeleností f/1.8 nebo přední selfie kamerku s rozlišením 8 Mpix a světelností f/2.0. Dojde i na 3100 mAh baterii a pro nás velmi příjemnou kompletní podporu domácích LTE frekvencí.

A zmíněná nízká cena ? Na e-shopu Tomtop se momentálně Lenovo ZUK Z2 Pro prodává pouze za 232.39 euro z německého skladu firmy. To vůbec nezní špatně, tak se na nabídku určitě minimálně mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.