Oukitel WP5000 je zatím posledním počinem od této čínské značky a  tentokrát se jedná o pořádně odolný model. Díky certifikaci IP68 by měl vydržet bez ztráty kytičky opravdu velmi hrubé zacházení a dnešní video by toho mělo být jen dalším důkazem. Tak co na nás tvůrci přichystali dnes ?

Samozřejmě další slušnou porci destrukce a (marné) snahy o zničení krtka, tedy ehm telefonu. Vše začne pěkně hezky postupně volným pádem z mostu z výšky 4.5 metru, pak následuje etuda s kladivem a seanci zakončí pečlivé dvojnásobné přejetí autem. A výsledek ? Očekávaný, protože telefon vše ve zdraví přežil a dále funguje.

Tělo telefonu je zpracováno pomocí velmi bytelné kombinace kovu, plastu a gumy, takže se pak není čemu divit, že něco vydrží. Chráněny jsou USB porty a SIM slot, takže certifikace IP68 zaručuje zabránění poškození vodou a nepronikne ani mezírkami mezi šroubky. Speciální je ta také ochrana mikrofonu a reproduktoru dokonce proti páře.

Oukitel WP5000 se od minulého odolného kousku značky K10000 Max odlišuje zejména tloušťkou a výrazně menší mohutností, ale to se dalo očekávat díky menším rozměrům a kapacitě baterie. Telefon může nabídnout 5.7-palcový displej s HD+ rozlišením a poměrem stran 18:9, procesor Mediatek Helio P25, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 16 Mpix (interpolace na 21 Mpix) + 5 Mpix duální zadní fotoaparát, 8 Mpix přední selfie kamerku interpolovanou na 13 Mpix, 5200 mAh baterii a podporu rychlo-nabíjení 12V/2A.

Podle vyjádření Oukitel by měl WP5000 dorazit na trh někdy koncem března, ale k dispozici jsou už registrace na stránkách značky, díky kterým je možné získat $40 slevové kupóny na předprodeje. Dva šťastní výherci pak telefon získají zcela zdarma. Tyto promo akce potrvají až do 27. března na oficiálních stránkách Oukitelu. Takže se na ně určitě podívejte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.