Ohodnoťte článek

Společnost Vivo představila na MWC 2018 revoluční koncept telefonu Vivo Apex, který zaujal mimo jiné Pop-up neboli „vyskakovací“ přední kamerkou. Podle posledních zpráv na čínské síti by takovou kameru mohl mít i Vivo Xplay 7.

O Vivo Xplay 7 se mluví už od loňska a začátkem letošního roku kolovaly internetem renderované obrázky, které poukazovaly na Full-screen design, velmi úzké rámečky a snímač otisků integrovaný do displeje. Hovořilo se také o obří 10 GB paměti RAM.

Vivo Xplay 7

Nejčerstvější zpráva tvrdí, že Vivo Xplay 7 převezme od Vivo Apex také Pop-up kamery. Co se týče paměti RAM, tak ta by měla údajně být „jen“ 8 GB, ROM pak 256 GB a procesorem by měl být zjevný hit letošního roku Snapdragon 845.

Ale, jak už to u zaručený informací přicházejících z Číny bývá, nic není potvrzeno a ověřovaní zpráv je poměrně obtížné. Vzhledem k tomu, že společnost Vivo má podaný patent na „vyskakovací“ kameru lze předpokládat, že jej nenechá ležet ladem a tuhle vychytávku u některého ze svých přístrojů použije, ale zda to bude právě Vivo Xplay 7 nebo nakonec začne se sériovou výrobou Vivo Apex je zatím ve hvězdách.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.