Vylepšená verze poměrně oblíbeného Vernee M5 už se pomalu chystá na trh a tvůrci slibují u nové Vernee M6 skoro modré z nebe. Zkrátka samé světlé zítřky, telefon by měl být stylovější, lehčí a dokonce i dostupnější cenově. A dnes pro vás máme první video pohled, ať o něm máte lepší představu.

Vernee M6 bude opravdu velmi tenké se 6.9 mm tloušťky a velkým 5,7-palcovým displejem, který zabírá více než 80 % předního panelu. V porovnání s 16:9 displejem minulé generace má M6 o 12.5 % větší užitnou plochu displeje. Na zádech telefonu pak jasně vidíme klasický design s anténami dělícími plochu na tři části. K výrobě byly použity pokročilé nano-technologie a díky tomu je 2.5D zakřivené celokovové tělo velmi hladké.

Telefon bude vybaven octa-core procesorem MT6750C, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, slotem na microSD kartu s maximální kapacitou 128 GB, 16 Mpix zadní fotoaparát, 13 Mpix selfie kamerku, 3300 mAh kapacitu baterie a hluboce optimalizovaný systém VOS založený na Android 7.0 Nougat. Cena telefonu se pak pohybuje kolem 150 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.