Vylepšená verze poměrně oblíbeného Vernee M5 už se pomalu chystá na trh a tvůrci slibují u nové Vernee M6 skoro modré z nebe. Zkrátka samé světlé zítřky, telefon by měl být stylovější, lehčí a dokonce i dostupnější cenově. A dnes pro vás máme první video pohled, ať o něm máte lepší představu.

Vernee M6 bude opravdu velmi tenké se 6.9 mm tloušťky a velkým 5,7-palcovým displejem, který zabírá více než 80 % předního panelu. V porovnání s 16:9 displejem minulé generace má M6 o 12.5 % větší užitnou plochu displeje. Na zádech telefonu pak jasně vidíme klasický design s anténami dělícími plochu na tři části. K výrobě byly použity pokročilé nano-technologie a díky tomu je 2.5D zakřivené celokovové tělo velmi hladké.

Telefon bude vybaven octa-core procesorem MT6750C, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, slotem na microSD kartu s maximální kapacitou 128 GB, 16 Mpix zadní fotoaparát, 13 Mpix selfie kamerku, 3300 mAh kapacitu baterie a hluboce optimalizovaný systém VOS založený na Android 7.0 Nougat. Cena telefonu se pak pohybuje kolem 150 dolarů.