Sice se v posledních dnech veškeré dění kolem společnosti Oppo soustředí na telefony Oppo R15, ale i tak se na oficiálním twitterovém účtu indické pobočky Oppo objevila informace, že 26. března/marca tam bude představen novinkový Oppo F7.

Ten by měl být nástupcem Oppo F5, který byl v Indii představen loni. Zlí jazykové sice tvrdí, že F7 by měl být pouze rebrandovaný F5 určený pro trhy mimo Čínu, ale tato informace není potvrzena.

Prezentace v Indii by mohla proběhnout i proto, že novým tamním ambasadorem značky Oppo je známý indický hráč kriketu Hardik Pandya. Ten také pózuje na snímku, který se objevil na Twitteru.

Oppo F7

Ať tak či tak, Oppo F7 má dnes tolik populární i zavrhovaný Full-screen design s horním výřezem a celkově je dosti podobný chystanému modelu Oppo R15. Za povšimnutí však stojí rozlišení přední kamery, které by mělo být 25 MPix.

O dalších parametrech Oppo F7 se zatím jen spekuluje. Telefon by měl údajně mít 6,2 palcový FullHD+ displej s poměrem stran 19:9 a 89,09% užitné plochy a přední kamera by měla mít funkce AI vylepšení kvality snímku, HDR v reálném čase a zdokonalený režim Krása tváře.

Co dalšího můžeme u Oppo F7 očekávat bychom se mohli dozvědět už za dva týdny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.