Čínského masového producenta chytrých nositelností No.1 asi nemusíme příliš představovat a jejich posledním počinem jsou odolné chytré hodinky No.1 F6. Ty jsou určeny pro aktivní uživatele, co potřebují opravdu bytelný kousek, který vydrží. A počínaje dneškem si je můžete pořídit ve speciální slevě na Geekbuying jen za 29.99 dolarů.

Jak už bylo zmíněno, tak No.1 F6 jsou hodinkami určenými primárně pro sportovní nebo outdoorové vyžití a k tomu jsou také vybaveny. Takže mají například odolnou certifikaci IP68, speciální fitness aplikaci pro běh/cyklistiku/plavání, dynamické měření srdečního tepu (fungující 24/7), měřák kaloriií, krokoměr a jiné.

F6 má i spoustu jiných doplňkových funkcí jako je monitor spánku, kompletní podporu notifikací včetně SMS a IM zpráv a další. Hlavním tahákem tohoto modelu by však měla být baterie, protože podle údajů výrobce by 350 mAh baterie měla vydržet až 50 dní.

Jak již bylo zmíněno, tak si je momentálně můžete pořídit jen za 29.99 dolaru na e-shopu Geekbuying, takže pokud sháníte něco podobného, tak se určitě podívejte.