Užili jste si klidný víkend, nebo jste byli v práci? Tak nebo tak si můžete udělat radost a koupit si nějakou levnou vychytávku z Číny. Další tři zajímavé tipy jsou tu pro vás a pokud nevíte, tak na večer pravidelně připravuji video s názvem Týdenní přehled novinek, kde najdete tipy na další novinky.

  1. Do koupelny
    Víte jakou máte teplotu ve sprše? Nebo se chcete vyhnout popálení u dítěte? Máte možnost si koupit za 10 USD (zde) „teploměr“, který vám ukáže aktuální teplotu vody.
  2. USB-C kabel
    Ti z vás. kteří hledají kabel, který se dá natahovat a má koncovky USB a USB-C, tak pro vás je druhý tip za 4 USD (zde). Hodit se vám může i do auta, kde nevíte jak dlouhý kabel je přesně potřeba a nechcete o něj zavadit.
  3. Úklid po dětech
    Když si děti hrají je to fajn, protože máte volno, Ale kdo to po nich uklidí? Proto je ideální jim koupit za 10 USD (zde) kruh, který se šmahem ruky promění na batoh a můžete tak hračky dát někam bokem.


Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.