Prezentace nové řady Huawei P20 je na spadnutí. Víme, že 27. března/marca budou prezentovány přístroje Huawei P20, P20 Pro a P20 Lite. Díky čínské sociální síti Weibo se dnes dozvídáme, že Huawei údajně chystá i P20 Porsche Design a zároveň jeden z uživatelů přispěchal i s fotkami, které ukazují jak by mohl telefon vypadat.

V podstatě by se mělo jednat o upravenou verzi P20 Pro. Trojitý zadní fotoaparát by měl být uložen horizontálně se dvěma objektivy víc vlevo a jedním vpravo. Mezi nimi by měl být LED blesk. Kombinace objektivů by mohla být stejná jako u P20 Pro, tedy jeden širokoúhlý objektiv, jeden teleobjektiv a jeden standardní objektiv.

Porsche Design

Ze snímku není zřejmé, zda bude mít P20 Porsche výřez nad displejem. Na zadním panelu chybí snímač otisků, to by mohlo naznačovat, že skener bude integrován do displeje.

Poslední informace z Weibo je o ceně Huawei P20 Porsche Design. Ta by se prý údajně měla pohybovat kolem 10000 jüanů, což je zhruba 1579 dolarů. Telefon by se měl ze začátku prodávat výhradně v Číně.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.