Oficiální představení dlouho očekávaného Xiaomi Mi MIX 2S se kvapem blíží a 27. března bude konečně ve všem jasno. Do té doby se však asi každý den budeme setkávat ohledně tohoto telefonu s něčím novým a často vysoce spekulativním. Dnešní troška do mlýna byla vyprovokována novým teaserem od Xiaomi na sociální síti Weibo, který naznačuje možnou přítomnost bezdrátového nabíjení tohoto telefonu, což bychom si určitě dali líbit !

Při pohledu na tento teaser obrázek je jasné, že se asi o nějakém tom nabíjení mluvit bude, ostatně symbol blesku je poměrně vypovídající. Pod ním je však viditelná kruhová nabíjecí podložka, která velmi připomíná právě nabíječky pro bezdrátové nabíjení. Pokud by Xiaomi Mi MIX 2S opravdu byl bezdrátovým nabíjením vybaven, tak by se jednalo vůbec o první pokus od této značky, i když samozřejmě se s ním do budoucna v podstatě počítá u vlajkového Mi 7.

Kolem Xiaomi Mi MIX 2S už se točilo tolik zpráv a novinek (zhusta fanouškovsky vyrobených a vymodlených), že se v tom pomalu začínají ztrácet i odborníci. Takže si můžeme jen zopakovat to hlavní co je skoro jisté, což zahrnuje například procesor Snapdragon 845, bezrámečkový design s přední selfie kamerkou v miniaturním rohovém výřezu a duální zadní fotoaparát, který možná bude mít dva zcela nezávislé senzory. Každopádně je na co se těšit a fanoušci už netrpělivě kempují u kalendáře.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.