OnePlus 6 je v poslední době docela často probírán na síti. I na našich stránkách jsme měli možnost vidět jeho údajné reálné fotky, které ukázaly, že bychom se v rámci designu mohli dočkat horního výřezu nad displejem. To svým způsobem potvrzuje i skóre OnePlus 6 v Antutu.

Screeny Antutu výpisu, kde je testováno zařízení s označením ONEPLUS A6000, ukazují že telefon dostal 276510 bodů. Označení telefonu se zdá být reálné, protože předchozí modely OnePlus 5 a 5T měly kód A5000 a A5010. Solidní skóre by tak mohlo potvrdit použití procesoru Snapdragon 845.

Skóre OnePlus 6

Při podrobnějším pohledu na snímky můžeme také zjisti, že OnePlus 6 bude mít horní výřez. Uprostřed horní stavové lišty je totiž prázdné místo, kolem kterého jsou ikonky řazeny směrem doprava a doleva. Poměr stran snímků je 19:9, pokud tedy budeme započítávat i stavový řádek.

Nu a jestliže se podíváme na fotky telefonu, u kterých stále nelze ověřit jejich pravost, můžeme spekulovat o tom, že zadní panel bude skleněný s duálním fotoaparátem a snímačem otisků prstů pod ním. Co se týče dalších parametrů, předpokládá se, že RAM paměť bude mít kapacitu 6 GB a ROM pak 64 GB.

A kdy by se měl OnePlus 6 objevit? Vyjdeme-li z data uvedení OnePlus 5, mohli bychom se OnePlus 6 dočkat zhruba v červnu/júni nebo v červenci/júli.