Na Huawei P20 se určitě těší nejeden náš čtenář a i spousta dalších fanoušků řady P od Huawei. Aktuálně se objevily na internetu nějaké oficiálně vyhlížející promo fotky Huawei P20, které nám daly lepší pohled na to, co od tohoto modelu můžeme očekávat. Ne tedy, že bychom to ještě nevěděli, ale více informací nikdy neuškodí.

Takže tyto promo fotky Huawei P20 nám pravděpodobně ukazují model P20 Pro s trojitým fotoaparátem. Spolu s ním vidíme také slogan „SEE MOOORE WITH AI“ odkazující na tři kamery u P20 a datum oficiálního představení. Taktéž je zde logo řady „P20“, stejně jako Leicy, kteréžto fotoaparáty má většina zařízení od Huawei.

Huawei P20

Pro nás je samozřejmě nejzajímavější vzhled telefonu. Tyto fotky u Huawei P20 odhalují, že třetí kamera na zadní straně je oddělena od duálního komba, i když si nejsme jisti, proč tomu tak je. Kromě toho vidíme na přední straně velký výřez, který však bude zřejmě menší než má většina aktuálně podobně designovaných telefonů.

Rozhodně se těšíme na to, co všechno od Huawei v letošním roce přijde. Tyto propagační fotky P20 jsou na informace poněkud skoupé, i když se zdá, že samotný telefon by mohl být velmi slibný. Jen doufáme, že se Huawei podaří udržet hlavní taháky pod pokličkou a neuniknou klasickými „řízenými leaky“, jak už to tak většinou u Huawei bývá.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.