Poslední informace  a detaily ohledně připravovaného UMIDIGI One už jsou poměrně vousaté a tak je jen dobře, že se dnes urodilo i něco nového. Nový obrázek a render telefonu navíc pochází z velmi důvěryhodného zdroje a dá se tak s úspěchem předpokládat, že je o reálný vzhled tohoto modelu.

Telefon na tomto obrázku se může pochlubit dnes tak populárním „vykousnutým“ displejem s minimálními rámečky, absencí Home tlačítka, zaoblenými hranami a čtečkou otisků prstů intergrovanou do tlačítka Power na boku přístroje. Takže se nepotvrdily spekulace, které očekávaly čtečku prstů skrývající se pod „jedničkou“ na zádech telefon a jde tak je a pouze o logo modelu.

O UMIDIGI One toho ještě stále není mnoho známo, z dostupných informací můžeme zmínit v podstatě jen 5,9-palcový displej  s full screen designem a podporu globálních LTE frekvencí. Telefon bude také mít certifikace CE a FCC, takže nebude mít nejmenší problémy se vstupem na evropský a americký trh. Podle slov UMIDIGI se bude jednat o „high-end zařízení za cenu střední třídy“, takže můžeme jen doufat, že se jim podaří tento slib naplnit jak slušným hardwarem, tak nízkou cenou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.