Nový model Leagoo Power 5 byl hlavní hvězdou velké prezentační akce značky Leagoo na veletrhu MWC 2018 v Barceloně minulý týden, spolu s další novinkou S9. A protože jsou v Leagoo velmi pyšní na své partnerství s fotbalovým klubem z Premier League Tottenham Hotspur, tak si na uvedení nových telefonů pozvali i jednoho z hráčů, konkrétně Ledleyho Kinga.

Power 5 nepatří k novodobé módní vlně telefonů s vykousnutým displejem po vzoru iPhone X a radši se zaměřuje na opravdu masivní výdrž baterie podpořenou novou technologií RealPower. Vývojáři Leagoo se zaklínají, že by měla zvýšit výdrž zhruba o 25 % a dosáhnou toho pokročilými optimalizacemi procesoru, baterie, pamětí displeje a prostě všeho. Nu a samozřejmě neublíží mít k dispozici i pořádnou kapacitu baterie a to 7000 mAh rozhodně slibuje.

Zbytek specifikací Leagoo Power 5 zahrnuje 5,99-palcový displej s poměrem stran 18:9 a FullHD+ rozlišením, procesor MT6763 (aneb Helio P23), 6 GB RAM + 64 GB vnitřní paměti, 13 Mpix + 2 Mpix zadní duální fotoaparát, 13 Mpix přední selfie kamerka a Leagoo 5.0 OS založený na Androidu 8.1 Oreo. A konečně byla také uvolněna oficiální cena pro tento telefon, takže už víme, že Power 5 bude stát 229.99 dolarů. Žádné velké překvapení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.