Modernější solární baroni už pomalu vytlačili z žebříčku oblíbených povolání zastaralé uhlobarony a naše vlast se pomalu stává světovým vůdcem v solární revoluci. A dnes pro vás máme možnost, jak se takovým malým solárníkem stát i bez dotací od státu nebo EU, postačí jen malá investice a nákup z čínského e-shopu. Ale díky našemu slevovému kupónu ani to příliš rozpočet nezatíží.

Řeč je o šikovné pětici malých solárních panelů v kompaktním skládacím designu, takže není nejmenší problém v přenosnosti. Solární panely zvládnou až 1.5A a kapacita je pak dohromady 1250 mAh. Celá solární sestava váží jen 322 g a pokud si ji třeba pověsíte na batoh jako na obrázku níže, tak to snad ani nepoznáte. Na zásobníku energie pak najdete i USB port a malým bonusem pro cesty do divočiny je pak karabina s kompasem.

Takže až budete přemýšlet o tom jak přežít v přírodě bez přístupu k zásuvce a ještě se navrch cítit jako hrdý solární člověk, tak se mrkněte na stránky e-shop Cafago, kde můžete tuto kratochvíli pořídit jen za 21.99 dolarů díky slevovému kupónu MY71. Ten platí až do konce března, takže novému povolání nestojí nic v cestě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.