Na veletrhu MWC 2018 v Barceloně se největšího zájmu z modelů značky Vernee pochopitelně dostalo vlajkovému Apollo 2 nebo odolnému Vernee V2. Ale na cestě je i další kousek od tohoto výrobce a mělo by se jednat o nástupce velmi levného a dostupného modelu M5. A Vernee M6 se bude samozřejmě snažit jít s dobou a tak se dočkáme displeje s poměrem stran 18:9 a all-screen designu.

Přední strana Vernee M6 je velmi konzervativní a nedočkáme se tak moderních výstřelků v podobě „vykousnutého“ displeje a lá iPhone X, který nám v poslední době pomalu už začíná lézt na nervy. Telefon bude mít rozhodně větší užitnou plochu displeje než jeho předchůdce, který měl jen 16:9 5-palcovou obrazovku. Zadní strana je pak klasicky rozdělena liniemi antén na tři části a dojde jen na jedinou čočku fotoaparátu a čtečku otisků prstů. Ostatně podívejte se na následující první video o telefonu.

Prozatím toho ještě není mnoho známo o plánovaném hardwarovém vybavení M6, takže se dá jen obecně předpokládat, že půjde cestou levného staršího sourozence a můžeme tak očekávat některý z dostupných procesorů Mediateku. Vše pak bude samozřejmě zastřešeno velmi nízkou cenou a protože už existuje i oficiální zastoupení značky Vernee u nás, tak i tento model bude určitě časem dostupný přímo.