Už jen tři týdny zbývají do oficiálního představení napjatě očekávaného Xiaomi Mi MIX 2S a v podstatě každý den pronikají na veřejnost (někdy navzájem se popírající) zaručené zprávy. Dnešní novinka je také vysoce spekulativní, takže pro začátek začněme něčím v podstatě potvrzeným. Xiaomi totiž potvrdili, že by nové Mi MIX 2S mělo obsahovat pokročilou umělou inteligenci zaručující zejména velmi dobré výkony fotoaparátu.

A k duálnímu fotoaparátu se váže také druhé dnešní spekulativní odhalení, založené na velmi jednoduchém teaseru od Xiaomi. Ostatně, co se také všechno dá vyčíst z jednoduše nakresleného kolečku a čtverečku vedle sebe, že ? Fanoušci už mají poměrně jasno, podle nich se jedná o náznak použití dvojice nezávislých zadních fotoaparátů v telefonu, které budou každý vyhrazen pro snímání rozdílných scén. Například jeden optimalizován pro fotky za denního světla a druhý speciálně pro snímky v horších světelných podmínkách.

Vše se konkrétně dozvíme asi až na tiskové konferenci 27. března, kde bude Xiaomi Mi MIX 2S představeno světu. A dočkáme se pravděpodobně i čtečky otisků prstů integrované v displeji, procesour Snapdragon 845 a 6 GB nebo 8 GB RAM. Tak už se těšíme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.