Oukitel si už výrobu odolného telefonu úspěšně vyzkoušel s populárním modelem K10000 Max a na nedávno skončeném MWC 2018 v Barceloně už představil i jeho nástupce. A nutno říci, že Oukitel WP5000 nevypadá vůbec špatně s moderním displejem s poměrem stran 18:9 a celkem štíhlým tělem telefonu. Ostatně se mrkněte na video níže, abyste měli o designu tohoto kousku lepší představu.

Oukitel WP5000 dostane do vínku 5,7-palcový odolný displej, nezničitelné tělo z kombinace zinkové slitiny a armádních odolných plastů. Vše pak podtrhne přítomnost certifikace IP68 k zaručení voděodolnosti, 6 stupňů odolnosti proti prachu a samozřejmě proti pádu. Telefon bude opravdu postaven jako tank a měl by tak bát ideální pro uživatele, co podobné kvality potřebují.

Hardwarová výbava telefonu zahrnuje osmi-jádrový procesor Helio P25 spolu se 6 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, dočkáme se i paměťového microSD slotu. Dále pak duální zadní fotoaparát s hlavním senzorem interpolovaným ze 16 Mpix na 21 Mpix a stejně tak přední selfie kamerka z 8 Mpix na 13 Mpix. Dlouhá výdrž na baterii je u modelů Oukitelu standardem a zde by to měla také zaručit 5000 mAh kapacita baterie.

Více detailů o Oukitelu WP5000 včetně konkrétního data vydání a předpokládané ceny se určitě už brzy objeví na oficiálních stránkách značky, takže určitě neublíží se tam občas podívat. Nebo se jako obvykle spolehnout na nás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.