Společnost Xiaomi upoutala hromadu fanoušků svými chytrými náramky Mi Band. První i druhá generace této nositelnosti se stále dobře prodává a CEO Xiaomi, Lei Jun, už nenápadně odkazuje na to, že na obzoru je generace třetí.

Víme, že Xiaomi Mi Band 3 nedávno dostal Bluetooth certifikaci, což jasně ukazuje na to, že by mohl být brzo představen. Také slova Lei Juna: „Těšíme se na novou verzi Xiaomi Band.“, naznačují, že Mi Band 3 není jen zbožným přáním fanoušků.

Parametry náramku jsou zatím utajeny, ale očekává se, že by mohl být vybaven OLED displejem, na kterém se bude zobrazovat čas. Neměl by chybět monitoring tepu a kalorií, krokoměr a doufejme, že i nějaké nové funkce.

Co se ceny týče, tak zde je opravdu těžko odhadovat, protože specifikace nositelnosti známy nejsou. Ale pokud budeme vycházet z toho, že Mi Band 2 stojí 149 jüanů (24 dolarů), Mi Band 3 by měl mít cenu buď velmi podobnou, ale spíš o něco vyšší.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.