Na účtu společnosti Oppo na čínském Weibo se před chvílí objevil oficiální teaser, který odkazuje na to, že Oppo R15 a Oppo R15 Plus dorazí na trh v dohledné době.

Před pár dny jsme sice už tušili, že novinkové telefony Oppo jsou ve stadiu příprav a že to nakonec nebude Oppo R13, ale Oppo R15, ovšem nic nebylo oficiálně potvrzeno.

Z upoutávky sice nevyčteme jakou výbavu telefony budou mít, ale design je jasný. Dokonce i společnost Oppo, která si nikdy nepotrpěla na nějaké velké inspirace „jablečnými“ telefony, se nakonec rozhodla použít displej s horním výřezem.

Oficiální teaser

Rámečky kolem displeje jsou velmi subtilní, stejně jako brada přístroje, kam se zjevně nevejde snímač otisků. Takže jej můžeme očekávat buď na zádech telefonů nebo případně i v displeji.

Co se parametrů týče, zatím se jen spekuluje o procesoru Snapdragon 670, ale od doby, kdy tato zpráva prosákla na veřejnost se o parametrech Oppo R15 vůbec nemluvilo.

Nemluví se také ani o termínu uvedení nových telefonů, ale podle toho, že společnost dnes vypustila do světa upoutávku, můžeme očekávat, že prezentace Oppo R15 a Oppo R15 Plus je za dveřmi.