Dnes odpoledne se za veletrhem M2C 2018 v Barceloně oficiálně zavřely dveře a pro většinu účastníků z řad čínských značek tak nastal čas bilancování. Čínští Vernee jakožto pořád poměrně nová hvězdička na mobilním nebi (založení firmy 2016) toho ve svém stánku předvedli poměrně hodně a nemají se tedy rozhodně za co stydět.

Hlavní hvězdou celé show byl samozřejmě vlajkový model Vernee Apollo 2 vybavený velkým 5,99-palcovým Sharp TDI 18:9 displejem s FHD+ rozlišením, full screen designem, celokovovým zpracováním, deca-core procesorem Helio X30, 6 GB RAM nebo 128 GB vnitřní paměti. Ostatně jsme se mu věnovali blíže v hands-on pohledu ve včerejším článku.

Kromě Apollo 2 se také líbily i jiné kousky z jejich stáje, zejména například nový odolný model Vernee V2. Ten navazuje na své předchůdce řady V s velmi odolnou konstrukcí a certifikacemi, ale přidává ještě navrch full screen design a hned čtveřici fotoaparátů. Kolega Pierre se i na něj podrobněji podíval v dalším článku na mateřských stránkách.

K vidění byly i další kousky jako jsou Vernee T3 nebo Vernee M7 a protože už máme i u nás oficiální zastoupení značky Vernee, tak se dá předpokládat, že se se všemi výše zmíněnými telefonu už brzy setkáme i v lokální distribuci. Podobná dostupnost s plnou zárukou není nikdy na škodu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.