Společnost LG se sice zúčastnila veletrhu MWC v Barceloně, ale v podstatě nic zásadně nového nepředstavila. Nicméně sítí koluje informace, kterou vypustil izraelský web Ynet, a ta tvrdí, že se na veletrhu objevil model LG G7 (Neo).

Na svém účtu se o tom zmiňuje také Evan Blass s tím, že LG sice letos plánuje představit nový model, ale ten prý ponese název Judy s číslem LG710 a LG G7 (Neo) mohl být opravdu vyroben jako prototyp, ale jeho sériová výroba byla zřejmě zrušena právě kvůli připravovanému LG Judy.

Pokud se tedy podíváme na již zmíněné izraelské stránky, najdeme zde krátké video, které zachycuje údajný telefon LG G7 a krátký výčet jeho parametrů.

model LG G7

Podle Ynet má telefon špičkový 6 palcový OLED displej s rozlišením 3140×1440 pixelů, poměrem stran 19:5,9 a jemností 900 ppi. Nad displejem je také horní výřez, kde je uložena přední 8 MPix kamera.

Použitým procesorem by měl být Snapdragon 845 s 4 GB RAM a 64 GB ROM, podle všeho bude i druhá verze s 6 GB RAM a 128 GB ROM. Baterie má kapacitu 3000 mAh.

model LG G7

Na zádech telefonu je uložen duální 16 MPix fotoaparát se clonou f/1.6 a f/1.9. Kamera má podporu AI technologie. Pod fotoaparátem je snímač otisků. Přístroj by měl mít také certifikaci IP68.

Celkově lze říci, že telefon s takovými parametry by mohl směle konkurovat například Samsung Galaxy S9. Každopádně bude zajímavé sledovat, jak se situace kolem tohoto přístroje bude dál vyvíjet.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.