Na veletrhu MWC 2018 v Barceloně opravdu není nouze o zajímavé a skvěle vypadající telefony a některé z modelů čínské značky iLA se určitě povedly. Ať už se jedná o iLA Silk nebo iLA BV206 (psali jsme ZDE). Zároveň jim však patří i prvenství v neoficiální soutěži o nejabsurdnější design telefonu na celém veletrhu – seznamte se s iLA X…

Název i obrázky asi hovoří samy za sebe a není tak nutné ani příliš zdůrazňovat, že se jedná o velmi nepodařenou kopii designu iPhone X se vším všudy. Oslnění hvězdným produktem Applu jde v tomto případě až tak daleko, že má telefon zcela zbytečné falešné „vykousnutí“ displeje, jen aby se zavděčil módní vlně. Smysl takového rozhodnutí je opravdu nepochopitelný, zvláště když mohli výrobci zaměřit pozornost na produkci mnohem lepších kusů jako jsou výše zmíněné z jejich vlastní dílny.

This slideshow requires JavaScript.

Pokud by vás zajímalo, jaké má tento zázrak designérského pekla hardwarové parametry, tak také nejde o žádnou extra třídu. Telefon má 5,5-palcový displej s HD+ rozlišením a poměrem stran 18:9, budget procesor MT6737, 3 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti, 13 Mpix + 13 Mpix zadní duální fotoaparát (tedy údajně…), 5 Mpix přední selfie kamerku a 2500 mAh kapacitu baterie. Okamžitě kupujte, nebudou….