Veletrh MWC 2018 v Barceloně je opravdu plný novinek a my tak musíme pečlivě vybírat zajímavé kusy k předvedení, protože počet článků prostě není nafukovací. Ale u vlajkové lodi značky Vernee se musíme na chvíli zastavit, protože telefony od tohoto výrobce jsou poměrně populární i v našich končinách. Navíc se na Vernee Apollo 2 čekalo opravdu dlouho…

První pohled na reálný kousek Apollo 2 od kolegy Pierra z MWC odhaluje poměrně konzervativní vzhled telefonu a i když jsou rámečky údajně poměrně úzké, tak je jejich přítomnost viditelná. Jako nejbližší přirovnání se nabízí asi telefony Honor. Telefon má velký 5.99-palcový displej s FullHD rozlišením a poměrem stran 18:9, tady už bez jakýchkoli výtek.

Hardwarově půjde také o zajímavý model, protože telefon pohání deca-core Helio X30, se kterým jsme ještě v podstatě neměli tu čest. Doplní ho 6 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, duální zadní 16 Mpix + 5 Mpix fotoaparát, 13 Mpix selfie snímač, 5000 mAh kapacita baterie s podporou rychlo-nabíjení přes USB Type-C port a systém Android 8.1 Oreo. Na boku telefonu se pak nachází speciální hardwarové tlačítko vyvolávající kruhové menu s výběrem funkcí. Ostatně mrkněte na video nebo do galerie níže.

Galerie :

This slideshow requires JavaScript.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.