Ani telefon společnosti Xiaomi, Mi Mix 2S, není v rámci spekulací žádným ořezávátkem. Ať už to byly rendery, které ukazovaly je vzhled, nebo informace z firmwaru, které naopak měly potvrdit jeho parametry.

Nu a protože telefon by měl bý údajně prezentován až za měsíc, je jasné, že si nějakou tu fámu ještě užijeme. Dnes je to například screenshot displeje, kde by měly být potvrzeny hlavní specifikace Mi Mix 2S. Snímek pochází z čínského Weibo, takže jej raději opět berme s rezervou.

Podle screenu by tedy telefon měl mít 6,01 palcový displej s poměrem stran 18:9 a rozlišením 2160×1080 pixelů, což v podstatě odpovídá tomu, co se objevilo v uniklém firmwaru.

Screenshot displeje

Procesorem by měl být Snapdragon 845 s 8 GB RAM a 256 GB interního úložiště. Opět rámcová shoda s firmwarem.

Hlavní fotoaparát by měl mít rozlišení 16 MPix. A poslední informací, kterou lze z obrázku vyčíst je kapacita baterie a ta by měla být 4400 mAh. Rozbory firmware se v těchto dvou bodech liší jak nižším rozlišením fotoaparátu, tak i nižší kapacitou baterie.

Vcelku tyto informace téměř ničím nepřekvapily. Ovšem je docela zajímavé sledovat, jak se spekulace a uniklé zprávy s přibližujícím se datem představení zřejmě přibližují pravdě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.