Přesně za měsíc bude společnost Huawei prezentovat svou letošní řadu P20, tedy Huawei P20, P20 Pro/Plus a P20 Lite. Spekulace jsou v plném proudu a my tu mámě opět jeden snímek, kde je vidět předpokládaný vzhled Huawei P20.

Očekávaný design P20 jsme viděli tolikrát, že se v tom už sami ztrácíme. Pokud bychom přihlédli například k reálným fotkám prototypu Huawei P20 a porovnali je se snímkem dnešním, vidíme jednoznačné rozdíly.

Ano, prototyp je prototyp a vzhled se opravdu u finálního kusu může lišit. Ovšem dnešní fotka spíš připomíná, a to díky čelnímu panelu s horním výřezem, ve kterém je umístěna přední kamera spíš obrázek ze začátku února/februára. Na něm je k vidění téměř shodný design přední strany, ale chybí snímač otisků.

Nu a když mrkneme na zadní stranu, vidíme vlevo vertikálně uloženou duální kameru, těsně pod ní LED blesk a nápis „Shirley“, což zase velice připomíná snímky Huawei P20 Lite, které se objevily u výpisu z FCC.

Jedinou jistotu, kterou v této chvíli máme je datum Huawei prezentace, která je naplánována na 27. března/marca. Teprve tam se patrně všechno rozlouskne.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.