Absenci na veletrhu MWC 2018 v Barceloně si nemohou samozřejmě nechat ujít ani v Oukitelu a v jejich stánku je k vidění kompletní sestava jejich telefonů. A mají to pěkně rozdělené do přehledných sérií, ať už se jedná o základní modely pro nenáročné řady C, business telefony řady U, masivní baterie řady K nebo zbrusu nové odolné modely řady WP.

Takže návštěvníci musí vzít zavděk osvědčenými kousky jako je Oukitel C8 – levný model s full screen displejem, K10000 Max – odolňák s největší baterií na trhu, K8000 jako král odolnosti, U18 – jeden z prvních klonů designu iPhone X, K6 – novinka s obří baterií a konečně Oukitel K10 – první telefon na světě s kapacitou baterie 11.000 mAh.

Oukitel K10 je také bezpochyby tím nejpopulárnějším modelem z celé výstavky a není se čemu divit. Může nabídnout velký 6-palcový displej s FullHD+ rozlišením, procesor Helio P23 spolu se 6 GB RAM, 21 Mpix + 8 Mpix zadní fotoaparát, 13 Mpix + 8 Mpix přední dual selfie kamerky, Android 7.1.1 OS a hlavně obří 11.000 mAh kapacitu baterie. Díky ní můžete telefon využívat i jako powerbanku a protože je k dispozici extrémně rychlé nabíjení 5V/5A, tak doplnění šťávy trvá jen 2 hodiny a 15 minut.

K vidění je také nejnovější odolný telefon s certifikací IP68 (pravděpodobně z nové řady WP), který zatím čeká na jméno a měl by se dostat na trh někdy v průběhu března s velkou baterií a procesorem Helio P25. Určitě se v dalších dnech dozvíme více, protože MWC ještě zdaleka nekončí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.