I když nikdo z nás osobně bohužel na barcelonském MWC 2018 není, tak máme naštěstí přímou linku a kolegu Pierra z mateřských stránek. A protože jsem byl zvědav na prezentaci nového Ulefone T2 Pro, tak dostal stranický úkol se na něj podívat a proklepnut ho. Což se dnes odpoledne stalo a podle jeho slov se jedná zatím asi o nejhezčí telefon co měl tu čest na MWC zatím vidět, což je vskutku velká pochvala.

Spousta telefonů totiž vypadá bombasticky na obrázcích v propagačních materiálech, ale v reálu to často už taková sláva není. To by ale neměl být případ Ulefone T2 Pro, který vypadá údajně ještě mnohem lépe než se původně zdálo. Inspirace designem iPhone X je samozřejmě i zde evidentní, ale vykrojení displeje je prý mnohem méně bijící do očí než u modelu od Applu. Půjde také o opravdu masivní kousek, protože úhlopříčka displeje se vyšplhala až na 6,7-palce, rozlišení pak bude FullHD+ a poměr stran 19:9.

Hardwarové vybavení by mělo být také poměrně nekompromisní s procesorem Helio P70, 8 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti, ale předváděný kousek je pouhý prototyp a na hotové kusy si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. Jasné je také použití duálního zadního fotoaparátu a pro selfie kamerku jen jediného senzoru. Čtečka otisků senzorů by měla být integrována v displeji, ale v prototypu telefonu také ještě nebyla reálně dostupná.

A ještě dalších pár obrázků :

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.