Ohodnoťte článek

Společnost Vernee za sebou nemá sice kdo ví jak dlouhou historii, ale přesto se snaží pružně přizpůsobovat moderním trendům. V druhé polovině loňského roku vrhla na trh telefon, který se pyšní 6 GB RAM a Full-screen designem.

Telefon nese název Vernee Mix 2 a mnozí příznivci velkých zařízení jej považuj za jeden z nejzajímavějších levných bezrámečkových telefonů.

Pravda je sice ta, že se Mix 2 s 6 GB RAM svým designem a vlastně ani hardwarem od verze se 4 GB RAM příliš neliší. Ale lze říci, že výbava je to slušná a rozhodně neurazí.

6 GB RAM

Kromě 6 GB RAM je hlavním tahákem 6 palcový „celoplošný“ displej s poměrem stran 18:9 a rozlišením 2160×1080 pixelů.

O výkon se stará procesor Helio P25, který doplňuje již zmiňovaných 6 GB RAM a 64 GB ROM, kterou lez dále rozšířit o 128 GB. Baterie má kapacitu solidních 4200 mAh a podporu rychlého 9V/2A nabíjení.

6 GB RAM

S trendem doby koresponduje i zadní duální fotoaparát poskládaný z objektivů 13 + 13 MPix se senzory IMX258, clonou f/2.0 a OIS. Přední selfie kamerka je 8 MPix. Systém VOS 1.0 je založený na Android 7 Nougat.

Pokud vás tento stručný souhrn parametrů zaujal a rádi byste se dověděli více, můžete tak učinit na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde je také Vernee Mix 2 s 6 GB RAM nabízen za 215 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.