Ohodnoťte článek

Přestože mnozí fanoušci Xiaomi očekávají, že na veletrhu MWC v Barceloně bude představen Mi 7, vypadá to, že se tak nestane. Dokonce bylo na čínském Weibo odhaleno, že se telefonu dočkáme až v červnu/júni.

Ostatně i loňský Xiaomi Mi 6 se na trh dostal až v květnu/máji, takže se společnost v podstatě drží své zaběhnuté tradice.

Čínský bloger na svém Weibo účtu píše, že výroba Mi 7 se potýká s jistými problémy se snímačem otisků pod displejem, ale zatím není zcela zřejmé, zda Xiaomi tuto technologii vůbec použije.

Odhaleno

Navíc bloger uvádí, že Xiaomi Mi 7 bude mít Full-screen design a údajně bude použit displej společnosti Samsung.

O Mi 7 doposud víme to, že na pozici procesoru najdeme Snapdragon 845 se 6/8 GB RAM, podporou bezdrátového nabíjení a AI u fotoaparátu. Díky tomu by se Xiaomi Mi 7 mohl stát silným konkurentem Samsung Galaxy S 9 nebo Huawei P20.

Bez ohledu na to, proč bylo datum uvedení Mi 7 posunuto, je to už podruhé, kdy jde vlajková loď Xiaomi na trh později než její hlavní konkurenti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.