Značka Leagoo se chystá na veletrhu MWC 2018 v Barceloně zaujmout širší veřejnost několika modely, ale hlavním triumfem by měl být nový telefon Leagoo Power 5. S ním se hodlají zaměřit hlavně na výdrž baterie, protože podle jejich interních průzkumů spousta konkurenčních značek s bateriemi lehce podvádí a schovává reálnou výdrž za nálepkami a bombastickými čísly.

Odpovědí Leagoo by mělo být Leagoo Real Power Solution, integrovaná metoda kombinující veškeré hlavní aspekty ovlivňující výdrž baterie – kapacitu, displej, OS, konektivitu apod. A hlavně slibují reálné a přesné informace ohledně baterie bez kliček a marketingových kouzel.

A prezentace na MWC 2018 bude vylepšena i nějakou tou celebritou, konkrétně by měl na představování být přítomen jeden z nejlepších fotbalistů současnosti, vedoucí střelec Premier League Harry Kane z Tottenhamu Hottspur. Leagoo Power 5 bude telefon s 18:9 displejem, bezel-less designem a hlavně 7.000 mAh kapacitou baterie.

Představení telefonu proběhne v pondělí 26. února ve 14:00 a protože předpokládáme, že se vám asi nepodaří veletrh navštívit osobně, tak si můžete přímý přenos streamu pustit přímo na oficiálních stránkách Leagoo. Je tam také i soutěž, takže pokud chcete pokusit štěstí a něco vyhrát, tak se na to mrkněte také.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.