Jak už víme z předchozích článků, tak by se měl připravovaný Ulefone T2 Pro stát prvním telefonem na trhu vybaveným zbrusu novým výkonným procesorem Helio P70. A poprvé by se měl veřejnosti představit v plné kráse na veletrhu MWC 2018 v Barceloně už jen za pár dní. Ale výrobce nás chce navnadit už teď a proto natočili krátké hands-on video, kde se můžeme na telefon podívat.

Procesor Helio P70 je chystaný nový procesor od Mediateku mířící do vyšší střední třídy a firma doufá, že bude natolik dobrý, aby se v dravé konkurenci neztratil. Cenově určitě půjde o velmi dostupný křemíkový kousek a tak se s ním určitě setkáme v mnoha budoucích čínských telefonech. Každopádně jsme velmi zvědavi jak si povede po výkonnostní stránce a jak na tom bude s energetickou úsporností.

Ulefone T2 Pro pak bude prvním kouskem s tímto osmi-jádrovým procesorem a z videa musíme říci, že i po designové stránce vypadá velmi povedeně. Samozřejmě přední strana jako by vypadla z oka iPhonu X, ale téměř neviditelné rámečky prostě telefonu sluší a ve vykousnutí displeje zbylo místo na veškeré senzory i přední fotoaparát. Všimněte si také chybějící čtečky otisků prstů, takže možná opět dojde na integrovanou přímo v displeji. Jasně viditelná je také přítomnost Androidu 8.1 Oreo, což je další dobrá zpráva. Ulefone T2 Pro zatím vypadá skvěle a pokud to nepřestřelí s cenou, tak by se mohlo jednat o prodejní hit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.