Určitě taky znáte ty situace, kdy se vám baterie telefonu vybije v tu nejméně vhodnou dobu. Je určitě fajn, že se výrobci v poslední době snaží osazovat své přístroje akumulátory s vyšší kapacitou, a to rozhodně platí i u Vernee Thor Plus, kde je hlavním tahákem baterie, která vydrží.

Aby taky ne. Její kapacita je 6200 mAh a pohodlně se vlezla do poměrně štíhlého těla, takže ani design telefonu neutrpěl. Výrobce dokonce tvrdí, že Vernee Thor Plus by měl vydržet například 20 hodin přehrávání videa a 750 hodin v pohotovostním režimu.

baterie

Telefon také podporuje speciální úsporný režim, který omezí procesy běžící na pozadí a tím prodlouží výdrž baterie. Kromě toho zde najdeme i podporu rychlého nabíjení prostřednictvím 18W nabíječky, která telefon nabije na 50% za 40 minut.

Vernee Thor Plus samozřejmě není jen o obří baterii. Jeho AMOLED displej má úhlopříčku 5,5 palce s rozlišením 1280×720 pixelů. Pohání jej osmi jádrový procesor MT6753 se 3 GB RAM a 32 GB ROM. Hlavní fotoaparát je 13 MPix a přední pak 8 MPix.

baterie

V závěru dodejme, že telefon je stále v prodeji a jeho cena dává tušit slušný poměr s výkonem. Na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku jej aktuálně pořídíte za 145 Euro, přičemž běžná prodejní cena je 169 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.