Huawei chystá MediaPad M5, to samozřejmě už víme. Víme také jaké budou jeho ceny a v jakých verzích se objeví. Dnes se blíž podíváme na jednu z verzí, přesněji na MediaPad M5 Pro, protože na síť unikly snímky a také specifikace tohoto zařízení.

Vše opět přidává k dobrému tipař Roland Quandt na svém twitterovém účtu. Na jednom z obrázků je MediaPad M5 Pro připojen ke klávesnici a je vidět, že má přední kameru a Home tlačítko případně snímač otisků je uložen na pravém boku.

Na snímcích zadního panelu je k vidění zadní fotoaparát, bohužel bez blesku. Podle Quandta by měl být MediaPad M5 Pro dodáván i s M-pen stylusem, což však není z obrázků patrno a zdá se, že chybí také slot pro stylus.

Unikly snímky

Z hlavních parametrů jmenujme 10 palcový displej s rozlišením 2560×1600 pixelů, 4 GB RAM a 32/64 GB ROM. Typ procesoru není znám, ale předpokládá se, že by to měl být Kirin 960.

Baterie by měla mít kapacitu 4980 mAh, operačním systémem bude Android Oreo a cena MediaPad M5 Pro by se měla pohybovat kolem 520 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.