Honor 7C se na našich stránkách objevuje už podruhé, stejně jako ve výpisu certifikačního úřadu Tenaa. Jeho premiéra se odehrála jen v rámci několika snímků, ze kterých jsme dedukovali parametry telefonu.

Dnes už jsou na Tenaa k dispozici i hlavní parametry Honor 7C, takže si je můžeme shrnout. Telefon by měl mít dvě verze, LND-AL30 a LND-AL40. Ty by se měly lišit pouze v kapacitě paměti RAM, konkrétně to bude 3 GB RAM a 4 GB RAM.

Obě varianty bude pohánět osmi jádrový procesor s taktem 1,8 GHz, V obou případech bude mít interní úložiště 32 GB s možností dalšího rozšíření o až 256 GB.

Displej bude mít 5,99 palce s rozlišením 1440×720 pixelů a poměrem stran 18:9. V rámci foto výbavy bude verze LND-AL40 mít přední kameru s jedním snímačem a varianta LND-AL30 bude mít duální přední fotoaparát. Zadní kamera by měla být v obou případech duální s rozlišením 13 MPix a 2 MPix.

Kapacita baterie je 2900 mAh a operačním systémem je Android Oreo. Telefon by měl být nabízen v barvě černé, zlaté a modré. Cena a dostupnost Honor 7C jsou stále utajeny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.